úspěšné realizace

PRODANÉ NEMOVITOSTI

Jaké nemovitosti jsem již prodal a jak probíhal jejich prodej

1+kk Jeronýmova

Rodinný dům, podkroví, krásně zrekonstruovaný byt 1+KK s koupelnou, o které se zdá snad každé ženě a žádný muž by ji nechtěl uklízet.  Výhodou bytu byla obrovská terasa do zahrady, která byla plochou větší, než samotný byt.

V pondělí inzerce, ve středu prohlídky a ve čtvrtek rezervace. Tento krásný byt nenechal zájemce spát a byl brzy obsazen, čemuž velmi pomohla i má práce s inzercí a klienty. Majitel byl spokojen, že vše proběhlo rychle a profesionálně a našli jsme nájemníka, se kterým je majitel spokojen.

Byt 2+1, Čápkova

Když kolegové Michal Sedláček a super „tým lídr“ Lukáš Peterek řešili prodej bytu, který vlastnil pan Pangrác, tak se mu snažili vyhovět ve všech požadavcích. I díky tomu nového majitele hledali, jako obvykle, velmi pečlivě a důkladně. Řekli si, že byt je vhodný jak k bydlení kupujícího, tak i jako INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST.

Tato varianta se nakonec ukázala jako výborná možnost pro paní Keprdovou, která si řekla, že byt koupí právě jako investici do nemovitosti. Tady přišla část, kde jsem v případu začal figurovat i já. Ihned jsem se s paní Keprdovou zkontaktoval, zjistil její potřeby a nároky na nájemníka, kterého jsme poté začali usilovně hledat. Mezitím, protože byt stále patřil panu Pangrácovi, jsem vše komunikoval i s ním, nájemní smlouvu totiž v tomto případě podepisoval on, jako ještě současný majitel.

Nájemníka, respektive nájemnici jsme našli záhy, hned na prvním kolem prohlídek. Paní Táborská s dcerou přišla, viděla, rezervovala a chvíli na to se stěhovala! A protože, jak všichni víme, pokud probíhá koupě nemovitosti, jejíž součástí je i nájemní smlouva – přechází nájemní smlouva v nezměněné platnosti na nového majitele. Nová nájemnice paní Táborská nemusí tedy nic řešit, s dcerou se zabydlují a jsou spokojeny.

Jestli jste se v příběhu dočetli až sem, už víte, že žádný podobný případ pro nás není problém a pokud řešíte něco podobného, rád vám s tím pomohu!

Developerský projekt se 13 byty na ulici Přízova

Majitelé budovy v Praze, já v Brně, to mi znělo jako zajímavá výzva. V domě 13 bytů, z nichž jeden střešní s obrovskou terasou. Jdeme do toho.

S paní majitelkou jsem vše řešil po videohovorech, telefonátech a nesčetně emailech. Dohodli jsme se, vzal jsem foťák, skvělého kameramana a vyrazili jsme. Každý byt nafotit, udělat videoprohlídku a nechat natočit sám sebe s povídáním. Další den natáčení s dronem, foukal velký vítr a my se o něj trochu báli. Nakonec vše dobře dopadlo, videoprohlídka vypadá úžasně a byty se začaly nabízet 🙂