Rodinný řadový dům 5+kk, ul. Jabloňová, Moravany

K prodeji nabízíme rodinný řadový dům o dispozici 5+kk, ke kterému náleží 2 parkovací stání přímo před domem a zahrádka za domem. Celková plocha je pozemku je 191 m2, užitná plocha domu 153,4 m2, zahrada má 65 m2. Kolaudovaný v roce 2017, po celou dobu téměř neobydlený, na zahradě je stále možnost vytvořit to, co by se právě vám líbilo nejvíce. Dům se nabízí částečně zařízen.

V 1.NP nalezneme 1 prostorný pokoj (vhodný například jako posilovna či pracovna), dále šatnu se spoustou úložného prostoru, toaletu a technickou místnost. Dále je zde velmi prostorný obývací pokoj, jehož součástí je také kuchyňský kout s masivním jídelním stolem. Kuchyně je vybavena všemi potřebnými spotřebiči značka BOSCH. Celá kuchyňská linka má spoustu pracovního prostoru, který je nasvíceným LED světly pro lepší viditelnost. V obývací části je dostatečný počet zásuvek, jsou zde také nachystány rozvody pro domácí kino. Výhodou jsou velká francouzská okna s výhledem na terasu se zahradou. Schodiště do 2.NP kompletně obloženo materiálem Marmo, připraveno na zakázku. 

Ve 2.NP nalezneme chodbu, ze které je vstup na prostornou půdu, která se dá využít ke skladování toho, co jen bude potřeba. Dále se zde nachází 3 ložnice, z nichž 2 mají velké, prostorné, šatní skříně. Ve 2.NP nalezneme také koupelnu s bidetem, toaletou a sprchovým koutem. Celá koupelna, stejně jako toaleta v 1.NP, je obložena Travertinem, dovezeným na zakázku z Itálie. V celé koupelně je poté podlahové topení.

 

Zahrada je od kolaudace domu nevyužita. Na terasu jsou vyvedeny zásuvky, přípojka vody a jsou zde venkovní světla. Po zahradě je rozvedena elektřina tak, aby se daly využít i případné zahradní světýlka. Hned za vstupem na terasu je zámecká dlažba připravena pro posezení.

Obrovskou výhodou tohoto domu je jeho Energetická třída A, součástí je také rekuperační jednotka a plynový kotel.

 

Moravany jsou díky svému umístění velmi klidná, oblíbená lokalita, hlavně u rodin s dětmi. I přesto je to do Brna jen pár minutek a nepřijdete tedy ani o centrum. Jen pár metrů od domu se nachází dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami a prolézačkami. 4 minuty chůze od domu se nachází OC Futurum, ve kterém najdete veškeré obchody, které jsou potřeba. 2 minuty pešky je zastávka MHD, ze které dorazíte do centra Brna do 20 minut. Autem do centra dojedete zhruba za 10 minut. Napojení na D1 směr Praha/Bratislava do 4 minut autem. Výhodou může být optický kabel, díky kterému lze dosáhnout vysokých rychlostí připojení.

 

Bližší informace k nemovitosti u realitního makléře.