Reference

Podívejte se na vybrané reference mých klientů

Dobrý den, ráda bych Vám tímto poděkovala za spolupráci při hledání bytu. Včera jsem podepsala rezervační smlouvu, takže bych Vás chtěla tímto požádat i o vyřazení z databáze. Ještě jednou děkuji a přeji hezké Velikonoce.

Lenka Jarmarová

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý večer, jelikož jsme na Vás dostali samá kladná doporučení od příbuzných, tak jsme čekali opravdu špičkového realitního makléře – což jste nám potvrdil. Jste spolehlivý, rychle reagujete na případné dotazy i po emailu. Příbuzným a známým Vás budeme dále doporučovat. Pěkný den.

paní Šírová

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den. I já Vám děkuji za spolupráci, byt však ještě není předaný a předpokládám, že by se měl předávat ve spolupráci s Vámi. Po předání bytu mám v úmyslu ho dále pronajímat a budu rád pokud se toho ujmete. V podstatě se již může začít nabízet. Přeji Vám příjemný den.

Jiří Prokeš

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý deň, S Vašou prácou som bola spokojná, bola na vysokej úrovni a hlavne pomerne sa všetko vybavilo rýchle.Určite Vás doporučím známym ankoľko ste jednali korektne. Určite ak budem potrebovať v tejto oblasti pomôcť obrátim sa na Vás. Ďakujem za spoluprácu.

paní Kujanová

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den, nedávno jsem se obrátila s žádostí o nacenění mého domu. Pan Janík obratem volal, hezky jsme si popovídali a do 3 dnů jsem měla odhad i s vysvětlením po telefonu na emailu. Až se rozhodnu dům prodat, na pana Janíka se obrátím, děkuji.

paní Chatrná

5/5

Hodnocení: 100%

S panem Janíkem jsem řešila prodej zahrady v Modřicích. Pan Janík zjistil vše na eonu, vyřešil vysoké napětí a velmi rychle našel i kupce. Krásná, rychlá a profesionální práce, děkuji. Audyová

paní Audyová

5/5

Hodnocení: 100%

Styl práce pana pana Janíka byl věcný, rychlý, vstřícný a profesionální. Vše vyřešeno a zfinalizovaáno do 2týdnů. Good job!

pan Knotek

5/5

Hodnocení: 100%

S panem Janíkem jsme spolupracovali při pronájmu našeho bytu 2+1 v Brně-Veveří. Celý proces pronájmu probíhal hladce, bez nároku na nás čas (prohlídky zájemců domlouval a osobně zajišťoval pan Janík) a nakonec pro nás zcela zdarma (provizi realitní kanceláře uhradil nájemce). Celkově byla komunikace po celou dobu až po vypracování smluvní dokumentace profesionální a příjemná. Mohu pana Janíka i celou firmu Century21 Bonus Brno vřele doporučit.

pan Pangrác

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den, moc děkujeme za vaše služby, konkrétně makléře Dominika Janíka, byly bezchybné a co se týká našeho bydlení tak jsme spokojeni. 

N.Táborská

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat Realitní kanceláři Century 21, zvláště pak makléři panu Janikovi Dominikovi za ochotu a preciznost při vyhledávání, zprostředkování a sepsání smlouvy a dalších poskytnutých služeb stran mého bydlení v měsíci prosince 2020 . Moc děkuji.

 A.Horecká

5/5

Hodnocení: 100%

Co o mně říkají moji klienti