Reference

Podívejte se na vybrané reference mých klientů

Při pronájmu bytu jsem spolupracoval s panem Janíkem a byl jsem velmi spokojený, doporučuji!

Tomáš Kresta

5/5

Hodnocení: 100%

Děkujeme za všechno, Vaše služby byly úžasné. Myslím, že nájemníky jsme vybrali dobře. Pánové jsou šikovní, dokonce už si zajistili nějaké drobné opravy, které v bytě byly třeba a my jsme o tom nevěděli. Celý Váš servis byl výborný – a o to lepší, že jsme celou záležitost řešili na dálku a mohli přijet v podstatě až na podpis smlouvy. Oceňuji ochotu, flexibilitu, možnost, že Vy přijedete za námi pro podpis smlouvy s realitní kanceláři, převezmete klíče a pak už se o vše postaráte. Během týdne jsme měli pronájem vyřešený a to aniž bychom se museli o cokoli starat, jen jsme odsouhlasili nájemní smlouvu a vybrali si z několika variant nájemníků, kteří se přišli podívat a měli zájem. Skvělé bylo i Vaše doporučení ohledně nejvhodnějších nájemníků pro náš byt a krátké zhodnocení každého, kdo se přišel podívat. Ještě jednou za vše děkujeme a rádi se na Vás příště obrátíme.

MUDr. Uríková

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den, ráda bych Vám tímto poděkovala za spolupráci při hledání bytu. Včera jsem podepsala rezervační smlouvu, takže bych Vás chtěla tímto požádat i o vyřazení z databáze. Ještě jednou děkuji a přeji hezké Velikonoce.

Lenka Jarmarová

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý večer, jelikož jsme na Vás dostali samá kladná doporučení od příbuzných, tak jsme čekali opravdu špičkového realitního makléře – což jste nám potvrdil. Jste spolehlivý, rychle reagujete na případné dotazy i po emailu. Příbuzným a známým Vás budeme dále doporučovat. Pěkný den.

paní Šírová

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den. I já Vám děkuji za spolupráci, byt však ještě není předaný a předpokládám, že by se měl předávat ve spolupráci s Vámi. Po předání bytu mám v úmyslu ho dále pronajímat a budu rád pokud se toho ujmete. V podstatě se již může začít nabízet. Přeji Vám příjemný den.

Jiří Prokeš

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý deň, S Vašou prácou som bola spokojná, bola na vysokej úrovni a hlavne pomerne sa všetko vybavilo rýchle.Určite Vás doporučím známym ankoľko ste jednali korektne. Určite ak budem potrebovať v tejto oblasti pomôcť obrátim sa na Vás. Ďakujem za spoluprácu.

paní Kujanová

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den, nedávno jsem se obrátila s žádostí o nacenění mého domu. Pan Janík obratem volal, hezky jsme si popovídali a do 3 dnů jsem měla odhad i s vysvětlením po telefonu na emailu. Až se rozhodnu dům prodat, na pana Janíka se obrátím, děkuji.

paní Chatrná

5/5

Hodnocení: 100%

S panem Janíkem jsem řešila prodej zahrady v Modřicích. Pan Janík zjistil vše na eonu, vyřešil vysoké napětí a velmi rychle našel i kupce. Krásná, rychlá a profesionální práce, děkuji. Audyová

paní Audyová

5/5

Hodnocení: 100%

Styl práce pana pana Janíka byl věcný, rychlý, vstřícný a profesionální. Vše vyřešeno a zfinalizovaáno do 2týdnů. Good job!

pan Knotek

5/5

Hodnocení: 100%

S panem Janíkem jsme spolupracovali při pronájmu našeho bytu 2+1 v Brně-Veveří. Celý proces pronájmu probíhal hladce, bez nároku na nás čas (prohlídky zájemců domlouval a osobně zajišťoval pan Janík) a nakonec pro nás zcela zdarma (provizi realitní kanceláře uhradil nájemce). Celkově byla komunikace po celou dobu až po vypracování smluvní dokumentace profesionální a příjemná. Mohu pana Janíka i celou firmu Century21 Bonus Brno vřele doporučit.

pan Pangrác

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den, moc děkujeme za vaše služby, konkrétně makléře Dominika Janíka, byly bezchybné a co se týká našeho bydlení tak jsme spokojeni. 

N.Táborská

5/5

Hodnocení: 100%

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat Realitní kanceláři Century 21, zvláště pak makléři panu Janikovi Dominikovi za ochotu a preciznost při vyhledávání, zprostředkování a sepsání smlouvy a dalších poskytnutých služeb stran mého bydlení v měsíci prosince 2020 . Moc děkuji.

 A.Horecká

5/5

Hodnocení: 100%

Co o mně říkají moji klienti