Zajímavosti nejen ze světa realit

Byt 4+KK na ulici Obřanská, Maloměřice

K prodeji nabízíme ideální polovinu rodinného domu se zahradou, včetně bytové jednotky 4+KK o výměře 145 m2. Bytová jednotka se nachází ve 3.NP ze 3, bez výtahu. Součástí prodeje je 1/2 zahrady za domem o celkové velikost 1122 m2, k bytu dále náleží 2 parkovací stání a dílna.

ZAJÍMÁ MĚ VÍCE >>

Byt 3+KK na ulici Višňová, Moravany

K prodeji nabízíme byt 3+KK s celkovou plochou 68,2 m2, situovaný v 1.NP z celkových 4, k bytu náleží zahrada o velikosti 134 m2, na kterou je výstup ze 2 pokojů v bytě. K bytu dále náleží sklepní kóje. Byt je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak také pro investici. K bytu je možno koupit také vlastní parkovací stání přímo před domem.

ZAJÍMÁ MĚ VÍCE >>
Modřice

Rodinný dům v Modřicích

K prodeji nabízíme rodinný dům o dispozici 5+kk, disponuje také 2 koupelnami, balkonem, garáží, dalším parkovacím místem před domem a zahradou. Celková plocha je pozemku je 500 m2, z toho plocha zahrady 376 m2, zastavěná plocha domu 124 m2. Užitná plocha domu je 185 m2. Vybavení domu dle dohody. Zahrada je orientována východním směrem, taktéž balkon. příjezd k domu a garáž orientována na západ.

ZAJÍMÁ MĚ VÍCE >>
Budějovice

Rodinný dům v Českých Budějovicích

K prodeji nabízíme rodinný dům o dispozici 7+1, 2 šatny, garáž a půda, do kterého je možná vestavba dalších až 3 místností, 2 z těchto pokojů jsou průchozí. Celý dům je podsklepen, sklep je rozdělen do několika místností, včetně garáže. K domu náleží menší zahrada za domem a větší část zahrady před domem, včetně altánku k posezení.

ZAJÍMÁ MĚ VÍCE >>
vybíráte makléře správně?

Vybíráte makléře správně?

Krásné fotky nemovitosti, video a inzerci, to vám v dnešní době nabídne už prakticky každý. Je to ale skutečně to, dle čeho byste měli vybírat makléře? Samozřejmě, je to důležitá součást prodeje. Důležité je ale i to, co vše dalšího makléř pro daný případ udělá. Čas je pro většinu z nás důležitý, penězi se vyčíslit nedá, vyberte tedy někoho, kdo vám ho skutečně ušetří :).

ZAJÍMÁ MĚ VÍCE >>

Jeden rok v realitě

Je pátek, 6.8.2021 a já stojím na hřišti v Bosonohách, poslední den fotbalového kempu Juventusu Turín a já si říkám, jak je skvělé, že právě

ZAJÍMÁ MĚ VÍCE >>
FC Zbrojovka Brno

Bonus pro Zbrojovku

Je to tady, vcházíme na stadion Zbrojovky, před chvílí skončil trénink A týmu, pár hráčů se ještě pohybuje v kabině a my se rozkoukáváme u

ZAJÍMÁ MĚ VÍCE >>