Nezávazná konzultace realitní situace

Jelikož realitní trh je prostředí, ve kterém se většina z vás nepohybuje každý den, nabízím nezávazné konzultace vašich situací.

Díky konzultaci se můžete dozvědět, jak vyřešit například přípravu pro prodej nemovitosti. Spolu si však také řekneme, co všechno v různých případech očekávat, jaký časový prostor na jednotlivé kroky budete potřebovat apod.

Načasování bývá v 90% případů velmi důležité, jelikož se většinou mění jedna nemovitost za druhou a nikdo nechce řešit pronájem na měsíc. 
konzultace
Osobní schůzka

Setkáme se společně někde, kde vám to bude příjemné. Popovídáme si o tom, jakou situaci zrovna budete řešit. Ať už to bude prodej, nákup, pronájem nemovitosti nebo třeba vyrovnání majetku, vše jsou to situace, ve kterých vám poradím velmi rád.

V každém případě, součástí této schůzky je také ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA, pro vaši lepší představu. Odhad je možno vypracovat pro přímý prodej, pronájem a spoustu jiných situací. Vypracování odhadu není závazné, může se jednat pouze o zjištění ceny vašeho majetku.

Časová osa

Jelikož spousta realitní transakcí probíhá tak, že se potřebujete z jedné nemovitosti stěhovat přímo do další, je správně načasování prioritou.

V případě nákupů za pomoci hypotečního úvěru je zde několik situací, na které je potřeba se zaměřit a dávat si pozor. Stává se také, že na kupované nemovitosti bývá již zástavní právo v podobě jiného úvěru. Toto je potřeba vše hlídat.

Společně sestavíme časovou osu celého případu tak, aby se vám vyhnuly veškeré starosti.

Co následuje po naší schůzce?

Z naší schůzky odcházíte s maximálním možným počtem informací, který k vašemu případu potřebujete. Jak bylo již zmíněno, schůzka je nezávazná a je jenom na vás, jak s těmito informacemi naložíte. Pokud se společně nedohodneme na spolupráci, neznamená to, že naše komunikace končí. Nadále zde budu pro vás a pro případ, že budete potřebovaj jakoukoli informaci doplnit. 

Součástí péče po této schůzce je také pravidelné informování se stavem realitního trhu, zasílání užitečných informací ohledně realit a podobného. Dále budeme pravidelně komunikovat ohledně odhadované ceny vaší nemovitosti, kde budete pravidelně dostávat aktualizovanou cenu dle momentálního stavu trhu.

Získejte odhad zdarma