Rozhovor na téma hypotéky - Jan Hökl

Inflace roste, podmínky pro hypoteční úvěry se mění. Kdo všechno na ně v současné chvíli dosáhne a co musí takový člověk splňovat? O tom a také o dalším jsme si popovídali s naprostým hypotečním profíkem, Janem Höklem.

Hypotéka 20/80 vs 10/90 – kdo na ně dosáhne a jaké jsou podmínky?

Jak to je, když jste zaměstnanec?

Jak to je, když jste OSVČ?

Tomu všemu a dalšímu jsme se s Honzou věnovali.

 

Jan Hökl – hypoteční specialista

Tel: +420 728 377 167

Email: jan.hokl@bidli.cz

Předchozí články

Budoucnost chytrých domů a automatizace

Chytré domy, vybavené nejmodernějšími technologiemi, mění způsob, jakým žijeme a spravujeme naše nemovitosti. Automatizace v chytrých domech umožňuje nejen pohodlí, ale také efektivitu a bezpečnost.

Read More »

Jak prodat nemovitost s více vlastníky?

Prodej nemovitosti může být komplikovaným procesem, a to zejména v případě, že nemovitost patří více vlastníkům. Tato situace často nastává u rodinných domů, bytových komplexů nebo pozemků vlastněných více lidmi, například v dědictví. V následujícím článku se pokusím vám co nejvíce přiblížit, jak probíhá prodej nemovitosti s více vlastníky a jaká mohou být rizika s tím spojená.

Read More »

Rodinný dům v Rajhradicích 6+2 (2x 3+1)

Rodinný dům, který nabízí 2 bytové jednotky o dispozici 3+1, s možností využít jeden byt a druhý pronajmout nebo využít pro rodinné příslušníky. K domu patří prostorná zahrada s venkovním posezením a grilem, kde můžete trávit příjemné letní večery. Dům prošel v roce 2010 rekonstrukcí, při které byl dům zateplen a byly vyměněna okna za plastová.

Read More »