Rodinný dům v Českých Budějovicích

Přehrát video o Budějovice

7+1

Zastavěná plocha je 192 m2

Parkování v garáží nebo před domem

K prodeji nabízíme rodinný dům o dispozici 7+1, 2 šatny, garáž a půda, do kterého je možná vestavba dalších až 3 místností, 2 z těchto pokojů jsou průchozí. Celý dům je podsklepen, sklep je rozdělen do několika místností, včetně garáže. K domu náleží menší zahrada za domem a větší část zahrady před domem, včetně altánku k posezení.

Dům je postaven z kombinace cihel a tvárnic. Je připojen na plyn a má centrální topení (kotel), je připojen na vodovod a kanalizační síť. Zastavěná plocha je 192 m2. Tento dům je možný k okamžitému využití, je zde ale předpoklad rekonstrukce.

Dům lze využít na vlastní bydlení, také jako dvougenerační bydlení. V půdních prostorech je možná vestavba, dům tak lze rozdělit na 2-3 bytové jednotky. V případě 2 bytů lze mít samostatné vchody.

Pod domem se nachází prostorný sklep rozdělen na několik místností, lze vidět na půdorysu. Možnost využití jako klasické sklepní prostory, prádelnu či třeba posilovnu.

V 1.NP nalezneme kuchyni a další 4 místnosti, 2 šatny a komoru. Dále také koupelnu s toaletou, vanou a sprchovým koutem. Toto patro je možno rozdělit na 2 samostatné bytové jednotky.

2.NP nabízí v současné chvíli 2 obytné místnosti a toaletu. Na patře je vstup do půdních prostorů, viz. foto, které lze přestavět na obytné místnosti, viz. vizualizace. Celé toto patro lze využít jako jeden samostatný byt.

V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost včetně školy, školky, obchodů s potravinami a jiným zbožím. Lékárna, doktor. Také vlakové nádraží a několik restaurací. Dům leží na kraji Českých Budějovic, nedaleko je Lusný rybník, který je vhodný pro procházky, nalezneme zde také několik dětských hřišť.

0
+ provize 300.000 Kč + DPH

Mám zájem o tuto nemovitost.