Rodinný dům v Modřicích

Modřice

5+KK, 2 koupelny

Zastavěná plocha je 124 m2,

užitná plocha 185 m2

Parkování v garáží nebo před domem

K prodeji nabízíme rodinný dům o dispozici 5+kk, disponuje také 2 koupelnami, balkonem, garáží, dalším parkovacím místem před domem a zahradou. Celková plocha je pozemku je 500 m2, z toho plocha zahrady 376 m2, zastavěná plocha domu 124 m2. Užitná plocha domu je 185 m2. Vybavení domu dle dohody. Zahrada je orientována východním směrem, taktéž balkon. příjezd k domu a garáž orientována na západ.

 

Stavba tohoto domu byla dokončena v roce 2005, dům je postaven z tvárnic technologie supertherm. Dům je připojen na plyn a má centrální topení (kotel) a není podsklepen. Dům je díky tvárnicím poměrně dobře izolován, v celém domě jsou plastová okna a dveře. Přípojka vody řešena z veřejného řadu, dům je připojen na kanalizační síť.

 

V 1.NP tohoto domu nalezneme chodbu s koupelnou, kuchyňský kout, velkou obývací místnost s výstupem na zahradu a další pokoj. Součástí 1.NP je také garáž pro jedno auto. Kuchyně je vybavena veškerými spotřebiči.

 

Ve 2.NP nalezneme koupelnu, samostatnou šatnu a 3 pokoje, součástí jednoho z nich je prostorná šatna a balkon s výhledem na zahradu (východní strana).

 

Na prostorné zahradě nalezneme prostor pro posezení, který je vytvořen zámkovou dlažbou.

 

Modřice jsou město v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, bezprostředně sousedící se statutárním městem Brnem. Rozkládají se na okraji Dyjsko-svrateckého úvalu. Žije zde přibližně 5 300 obyvatel.

 

Od domu přímo do centra města se dostanete za necelých 15 minut. Do 2 minut autem se můžete napojit na rychlostní silnici přímo do centra, nebo směrem Mikulov/Vídeň. V blízkosti domu se nachází 2 zastávky MHD, ze kterých se lze dostat do centra Brna za 20 minut.

 

Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře a uvidíme se na prohlídce.

včetně provize a všech poplatků
0

Mám zájem o tuto nemovitost.