Byt 3+KK na ulici Višňová, Moravany

3+KK, samostatné WC

68 m2 užitná plocha, 134 m2 zahrada

Vlastní parkovací stání před domem

K prodeji nabízíme byt 3+KK s celkovou plochou 68,2 m2, situovaný v 1.NP z celkových 4, k bytu náleží zahrada o velikosti 134 m2, na kterou je výstup ze 2 pokojů v bytě. K bytu dále náleží sklepní kóje. Byt je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak také pro investici. K bytu je možno koupit také vlastní parkovací stání přímo před domem.

Byt je vybaven na míru vyrobenou kuchyňskou linkou, včetně spotřebičů Bosch – elektrická trouba, varná deska, myčka, lednice a mrazák. Kuchyňská linka poskytuje poměrně velké množství úložného prostoru. Obývací místnost je vybavena jídelním stolem vyráběným na míru do tohoto prostoru, stejně jako obývací stěna. Kuchyně včetně obývací místnosti má 22,2 m2. Pokoje mají poté 17,2 m2 a 11,9 m2.

Prostorná chodba, o velikosti 9,8 m2, nabízí vestavěné skříně po celé její délce pro dostatek úložného prostoru. V celém bytě jsou odolné vinylové podlahy proti poškrábání a jinému poškození. Byt je dále vybaven také vnitřními žaluziemi a sítěmi proti hmyzu.

Celý dům je připojený na optický kabel. Jabloňový sad se nachází v těsné blízkosti OC Futurum, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Do OC Futurum se dostanete za 3 minuty jízdou autem, případně za 10 minuty pěšky. Zastávka MHD ve vzdálenosti 5 minut pěšky na tramvaj, 2 minuty zastávka autobusu. Dům byl dostavěn v roce 2018.

Bližší informace k nemovitosti u realitního makléře.

Kupní cena 6 350 000 Kč + 400 000 Kč za parkovací stání, provize RK ve výši 200 000 Kč.

včetně provize a všech poplatků
0

Mám zájem o tuto nemovitost.