Byt 4+KK na ulici Obřanská - Maloměřice

Přehrát video

4+KK, 145 m2

Zahrada 1122 m2

2 parkovací stání

K prodeji nabízíme ideální polovinu rodinného domu se zahradou, včetně bytové jednotky 4+KK o výměře 145 m2. Bytová jednotka se nachází ve 3.NP ze 3, bez výtahu. Součástí prodeje je 1/2 zahrady za domem o celkové velikost 1122 m2, k bytu dále náleží 2 parkovací stání a dílna. V 1.NP se nechází prostor 50 m2, kde je možno vybudovat bytovou jednotku či komerční prostor, kde lze získat výnos z pronájmu.

Dominantou tohoto bytu je obývací část s kuchyní, která je díky velkým oknům prosvětlená, v zimě vyhřátá, jsou zde také krbová kamna k využití. Dá se zde vyjít na velkou terasu. Kuchyňská linka vybavena všemi spotřebiči. V koupelně najdeme sprchový kout, vanu a oddělenou toaletu. Součástí celé koupelny je podlahové topení. Ložnice je situována do zahrady, najdeme zde velkou vestavěnou skříň a také balkon. Další 2 pokoje, v tuto chvíli jako dětské, disponují velkou šatnou, jeden z těchto pokojů je průchozí.

Na konci zahrady lze vyjít brankou ven k řece Svitavě, odkud je okamžité napojení na cyklostezku, po které se dá dostat například až do Bílovic nad Svitavou. Po cestě je spousta zahrádek pro cyklisty nebo pěší, které se dají využít. V blízkosti domu je několik dětských hřišť, také workoutové hřiště, dá se také využít posezení u veřejného grilu.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost, Billa 200m, zastávka MHD 120m, ze které se dostanete za 15 minut do centra. Maloměřice jsou městská čtvrť na severovýchodním okraji statutárního města Brna. Její katastrální území má rozlohu 4,06 km2. Původně samostatná obec byla k Brnu připojena v roce 1919, od 24. listopadu 1990 je součástí samosprávné městské části Brno-Maloměřice a Obřany.

+ provize + DPH
0

Mám zájem o tuto nemovitost.