RD Vřesovice u Kyjova

Přehrát video

4+1, 145 m2

Zahrada 3750 m2

Venkovní altánek

Pokud vás už omrzel život ve větším městě, tohle bude přesně pro vás. Rodinný domek před rekonstrukcí, v mikroregionu Podchříbí, v malebné vesničce Vřesovice.
 
Pozemek celkově se rozléhá na 3750 m2, rodinný dům se zastavěnou plochou 173 m2 nabízí 4 prostorné pokoje, kuchyni a koupelnu. Součástí je také spíš, prostorný sklep a půda. Vedle domu se nachází velká stodola, po rekonstrukci využití jako další pokoje, případně demolicí zvětšit zahradu. Zahradu je možno do budoucna rozdělit na parcely, které budou dle stavebního plánu možno využít pro rekreační objekty a tím pádem lze případně část pozemku do budoucna prodat.
 
Dům je připojen na na kanalizaci, pozemek je zasíťován, je zde plyn a také elektřina. Voda ze studny, které je vždy dostatek. Pozemek je téměř poslední v obci, velká část pozemku hraničí s lesem, díky čemu je na zahradě nádherné ticho, uslyšíte pouze zpět ptáků. Nedaleko domu se nachází rybník, v okolí je spousta míst k využití pro procházky. Součástí Chřibů je například hrad Buchlov.
 
Pokud by vás tato nemovitost zajímala, neváhejte mě kontaktovat!
+ provize + DPH
0

Mám zájem o tuto nemovitost.