Byt 2+KK na ulici Místní - Kníničky

2+KK, 63.9 m2

Výhled na klidné Střelice

Garážové parkovací stání

K prodeji nabízíme byt v novostavbě, o dispozici 2+KK, s terasou ve 3.NP s výtahem, a garážovým parkovacím stáním. Podlahová plocha bytu je 63,9 m2, plocha terasy je 33,7 m2.

Byt se nabízí vybaven, včetně kuchyňské linky s lednicí a mrazákem, indukční desky, elektrické trouby a myčky. Výhodou kuchyňské linky je spousta úložného prostoru a velká pracovní plocha. V bytě se dále nachází koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Byt disponuje úložným prostorem na chodbě a také v ložnici. K vytápění bytu slouží domovní plynový kotel. Plastová okna v bytě jsou vybavena elektrickými žaluziemi, což zaručuje dostatek temna a možnost nižší teploty v bytě, což je především v létě velkou výhodou. Prostor pro relaxaci nabízí poté prostorná terasa s výhledem do klidné části Střelic s nedalekým Brnem.

Novostavba byla dokončena v roce 2021, dům je postaven z cihel a tvárnic, je připojen na vodovod a kanalizaci. Na topení je využit domovní plynový kotel. Celkové měsíční náklady za byt jsou přibližně 7 500 Kč.

Střelice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v katastrálním území Střelice u Brna, v Bobravské vrchovině. Žije zde přibližně 3 200 obyvatel. V obci naleznete mateřskou školu, základní školu, mnohá sportovní zařízení a také koupaliště. Okolí Střelice se dá využít na pěkné procházky, které často využívají rodiny s dětmi.

Do Brna se dostanete autem do 15 minut, MHD do 20 minut ze Střelic.

Pokud by vás tato nemovitost zajímala, neváhejte mě kontaktovat!

Celková investice

0
včetně všech poplatků

Mám zájem o tuto nemovitost.