Byt 2+KK na ulici Místní - Kníničky

6+1, 179.6 m2

Výhled na klidné historické centrum Moravského Krumlova

Garážové parkovací stání pro 2 auta a 2 motorky

K prodeji nabízíme novostavbu domu, o dispozici 6+1 s prostornou garáží, parkovacím stáním před domem a zahradou za domem.

Dům se nabízí ke koupi ve stavu před dokončením, o kterém si rozhodne už nový majitel sám a to buď vlastními silami, nebo současný majitel domu nabízí dokončení, kdy předběžný rozpočet na dokončení je cca 1 000 000 Kč. Vytápění obytných prostor je zajištěno elektrickým podlahovým topením, které společně s přípravou na instalaci tepelných čerpadel vzduch-vzduch (klimatizace) opět dle přání kupujícího zájemce. Všechny tyto moderní prvky spolu se zateplenou konstrukcí zajišťují velmi příznivou energetickou náročnost domu a to třídy C. Připojení na inženýrské sítě (městská voda, kanalizace, elektřina) bez plynu. Zděná konstrukce je tvořena zdícím systémem PORFIX 30 dále zateplený fasádním polystyrenem tl. 180 mm, zateplení interiérových podhledů minerální vatou ISOVER UNI tl. 300 mm, zateplení podlah polystyrenem 80 mm. Nové vstupní dveře a plastová okna (profil Gealan S 8000 IQ Standard, U=0.6).V každé místnosti je i příprava na venkovní žaluzie. Celkovou úsporný provoz domu zajistí i retenční nádrž umístěná na zahradě za domem. Tato rovinatá zahrada o výměře cca 500 m2, je dostatečně prostorná k realizaci vašich plánů včetně vybudování bazénu. Přístup na ni je i z obecní silnice na jejím konci.

Zastavěná plocha domu je 128 m2, užitná plocha domu je přibližně 179,6 m2. Velikosti jednotlivých pokojů jsou přibližně 11.2 m2, 13.7 m2, 21.8 m2, 24.4 m2, 3.9 m2 v 1.NP a 14.5 m2, 19.2 m2, 13.7 m2, 21.8 m2 a 8.9 m2 v 2.NP. Jednotlivé místnosti jsou připraveny všechny na využití, jaké vybere nový majitel. Je tedy možnost kuchyně v místnosti, kterou si vyberete, ať už s výhledem do zahrady či ulice. 

V 1. NP prostorná garáž o velikosti přibližně 52 m2 nabízí možnost garážování až 2 automobilů a 2 motorek. Součástí garáže je také technická místnost s toaletou a sprchou. Součástí garáže jsou také sklepní prostory pro uskladnění nepotřebného materiálu apod. 

Výhled z pokojů směrem do zahrady vám nabídne pohled na krásnou krajinu, centrum Moravského Krumlova a jednu z dominant Moravského Krumlova, tedy Kapli svatého Floriána.

Moravský Krumlov je město v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji, 27 km jihozápadně od Brna na řece Rokytná. Žije zde přibližně 5 700 obyvatel. Jeho historické jádro se i přes těžké poškození na konci 2. světové války stalo městskou památkovou zónou. Jedná se o vinařskou obec ve Znojemské vinařské podoblasti.

Pokud by vás tato nemovitost zajímala, neváhejte mě kontaktovat!

Celková investice

Kupní cena
0
Provize včetně DPH
0
Celková investice
0

Mám zájem o tuto nemovitost.