ŘRD Na Brněnce, Ivančice

7+1, 200 m2

Možnost půdní vestavby

3 parkovací stání před domem

K prodeji nabízíme 2 ŘRD se samostatnými vchody, které jsou spojeny v 1 nemovitost průchodem v místnostech. Dům je rozdělen na 2 samostatné parcely. Využít se dá tedy k vlastnímu bydlení, případně velmi vhodné jako investiční záměr, zhotovení jako 2 samostatné RD a následný prodej jednotlivě. Oba domy jsou určeny ke kompletní rekonstrukci.

Oba domy jsou připojeny na veškeré sítě (plyn, elektřina, kanalizace, voda). V tuto chvíli řešeno společnými hodinami pro oba domy vzhledem k užívání nemovitostí jako jeden dům. Celková plocha parcel je přibližně 76 m2 zastavěna plocha + nádvoří (z toho přibližně 59 m2 užitná plocha) a 124 m2 zastavěná plocha + nádvoří (z toho přibližně 71 m2 užitná plocha). Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem. Nemovitost je podsklepena, sklep má rozlohu přibližně 35 m2. Možnost také půdní vestavby u obou nemovitostí. Jedna z nemovitostí nabízí také zahrádku, po případné rekonstrukci možnost rozšířit. Před domem se nachází 3 vlastní parkovací stání.

Obě nemovitosti nabízí dohromady 7 místností, 1 koupelna a 2 toalety + dílnu a 3 menší komory pro uskladnění potřebného. V případě rozdělení se jedná o 4+KK a 3+KK bez podkroví. Konstrukce domů je kombinace kámen, cihla a tvárnice.

V blízkosti nemovitosti se nachází mateřská škola, základní škola, gymnázium, nemocnice , kino, obchodní zóna (tesco, dm, sportis….) a veškerá občanská vybavenost. Ivančice jsou město v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Nacházejí se jihozápadně od Brna, v Boskovické brázdě, na soutoku řek Jihlavy, Oslavy a Rokytné – ideální lokalita na procházky a cyklovýlety. V Ivančicích bydlí přibližně 9 900 obyvatel. Město je centrem širšího okolí a mikroregionu Ivančicko. Do Brna se dostanete autem za cca 30 minut, veřejnou dopravou za přibližně 45-50 minut (autobus + vlak).

Celková investice

Kupní cena
0
Provize včetně DPH
0
Celková investice
0

Mám zájem o tuto nemovitost.