RD 3+1, Biskupice - Zálesí

3+1, 120 m2

Možnost půdní vestavby

Parkovací stání před domem

K prodeji nabízíme rodinný dům, využívaný jako chalupa k rekreaci. Dům o dispozici 3+1 s užitnou plochou přibližně 120 m2, 330 m2 zahrada, 2 místnosti využité jako dřevník a také větší místnost jako dílna.

Dům je připojen na obecní vodovod, elektřinu a také plyn, je zde obecní obecní kanalizace. Dům nabízí velkou, prostornou půdu, kde je možná případná půdní vestavba a rozšíření až o 3 místnosti, dle využití. K dispozici také sklep.

Dům nabízí 2 obývací místnosti, v jedné z nich naleznete velký, funkční krb a východ na terasu. Dále prostorná ložnice s úložným prostorem. Kuchyně zařízena lednicí s mrazákem, elektrickou troubou a plynovým sporákem. V kuchyni také naleznete malá, kachlová kamna pro chladné zimní večery.

Prostorná zahrada nabízí posezení pod pergolou a dostatek prostoru na venkovní aktivity. Parkovat lze přímo u pozemku, případná možnost úpravy přístupu vchodu na pozemek pro vjezd autem a parkování přímo na pozemku.

Zálesí je malá vesnice, část obce Biskupice v okrese Svitavy. Nachází se asi 1 km na jihovýchod od Biskupic. V roce 2009 zde bylo evidováno 36 adres. V roce 2001 zde trvale žilo 35 obyvatel. Zálesí leží v katastrálním území Zálesí u Jevíčka o rozloze 4,63 km2. V okolí najdete spoustu možností na procházky cyklovýlety. V Zálesí se nechází malý rybník, u kterého lze relaxovat. Velmi klidná lokalita nabízí opravdový odpočinek, pokud vás již nebaví ruch města.

Celková investice

0
Kupní cena
0
+ DPH
0
Celková investice včetně veškerých služeb a poplatků

Mám zájem o tuto nemovitost.